Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konulara ve sıkça sorulan sorulara, size yardımcı olabilmek amacıyla hazırladığımız sol taraftaki menüden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki ürünler ile ilgili her türlü bilgi için iletişim formunu kullanabilirsiniz. 

Farklı sorularınız için 444 22 64 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. 

Keyifli alışverişler dileriz.

Sipariş / Kargo
 • Siparişim ne zaman kargoya teslim edilecek?

  Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasına müteakiben; satın aldığınız ürünler için farklı bir tedarik süresi belirtilmemiş ise (Ön sipariş olan ürünler, siparişe özel üretilen ürünler vb.) en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

 • Siparişim ne zaman elimde olacak?

  Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir.

 • Cuma günü verdiğim siparişim ne zaman elimde olacak?

  Cuma günleri saat 14:00ten sonra verilen siparişleriniz ödeme bilgisinin onayına müteakiben pazartesi günü verilmiş kabul edilir.

 • Resmi tatil günlerinde verdiğim siparişim ne zaman elimde olacak?

  Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

 • Siparişim tedarik sürecinde gözüküyor, ne yapmalıyım?

  Siparişinizdeki ürün/ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size tedarik zamanı konusunda bilgi verilecektir. Tedarikinde problem çıkan ürünlerde; ödemenin iade edilmesi isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilirsiniz.

 • Siparişim hangi adrese gönderilecek?

  Siparişleriniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesindeki en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz.

 • Siparişim hasarlı olarak geldi ne yapmam gerekiyor?

  Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız.

  Hasarlı kolinizi tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz, Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.

 • Faturam siparişimle birlikte gelmedi ne yapmalıyım?

  Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerin teslimatı faturaya göre yapılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

  Eğer faturanız, siparişinizle birlikte teslim edilmezse lütfen bize bildiriniz. Faturanızın bir kopyası aslı gibidir kaşeli olarak tarafımızdan size tekrar yollanacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.