Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konulara ve sıkça sorulan sorulara, size yardımcı olabilmek amacıyla hazırladığımız sol taraftaki menüden ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki ürünler ile ilgili her türlü bilgi için iletişim formunu kullanabilirsiniz. 

Farklı sorularınız için 444 22 64 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. 

Keyifli alışverişler dileriz.

Sık Sorulan Sorular
 • Güvenilir bir firma mısınız? Sizden daha önce hiç alışveriş yapmadım, çekiniyorum!

  Elbette kimse yoğurdum ekşi demeyecektir ama bize bu konuda gerçekten güvenebilirsiniz. www.guzellikdukkani.com önceleri sadece  Maya Group'un distribütörü olduğu ürünleri bayilerimizin bulunmadığı bölgelere ulaştırma amacıyla kurulmuş bir site iken 2014 yılından itibaren 10 bin'in üzerinde ürün bulunan farklı markaları da bünyesinde bulunduran tam bir Güzellik Dükkanı olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 • Fiyatlarınız neden bu kadar düşük?

  Çünkü çok yüksek miktarlarda alım yapıyoruz, sürümden kazanıyoruz. Bayilerimize de bu fiyatların çok az altında bir fiyatla satış yapıyoruz.

 • Parfüm fiyatları diğer sitelere göre bir miktar yukarda, yüksek miktarda almıyor muydunuz sahi?

  Şundan emin olabilirsiniz firmamız çok popüler parfüm siteleri gibi Dubai'den imitasyon parfüm ithal etmemektedir. Tüm koku grubu ürünler %100 orijinaldir ve satın alma kanallarının kaynağı belli firmalardan tedarik yapmaktadır. Firmamız kısa vadeli kar amacıyla hiçbir zaman hareket etmeyecek, güvenilirliğine zerre zarar getirecek her türlü aksiyonlardan da uzak duracaktır.

  Parfüm fiyatlarımız aslında bize göre çok çok iyi... Neden derseniz; en az kazandığımız ürün grubu!

 • Ürün orjinalliği konusunda tereddütlerim var, sahte ürün gönderme ihtimaliniz var mı?

  Firmamız kesinlikle kaynağı belli olmayan firma yada kişilerden ürün tedariki yapmamaktadır. Aldığınız ürünün sahte olduğundan şüphelenirseniz kesinlikle aklınıza gelmesi gereken ilk şey ürünün bozuk veya miadının dolmuş ve bizim de gözümüzden kaçmış olabileceğidir. Bunların dışında firmamızda sahte ürün satılması söz konusu dahi değildir.

 • Sitenizdeki ürünlerin tamamı stoklarınızda mevcut mu yoksa siparişlerimizde uzun tedarik süreci yaşar mıyız?

  Sitemizdeki tüm ürünler maalesef stoklarımızda değil bunun birçok nedeni var. En yaygın olanı bazı ürünlerin yavaş satılmasından dolayı son kullanma tarihlerinin dolması veya depolama maliyetleri sayılabilir. Bu nedenle satışı hızlı giden ürünleri stoklarımızda bulundurmaya gayret gösteriyoruz.

  Ancak tüm bu ve benzer nedenler  müşterilerimizi uzun tedarik süreci gibi sebeplerle mağdur edeceğimiz anlamına gelmiyor. guzellikdukkani.com'dan yaptığınız alışverişlerde o anda stoğumuzda bulunmayan ürün ya da ürünler ertesi gün tedariği yapılır. Şayet ürün ya da ürünlerin  tedariği mümkün değilse hemen müşteri aranmak suretiyle veya e-posta ile bilgilendirilir. Müşterinin isteğine göre derhal ödemesi iade edilir. Her koşulda tedarik süreci sadece 1 gündür. Olumlu veya olumsuz en geç ertesi gün sonuçlandırılır.

 • Siparişim ne zaman elime ulaşır?

  Her ne kadar yoğunluk dolayısıyla en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediyoruz desekde genelde;

  Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

  Hafta içi 14:00'dan sonra gelen siparişler ise ertesi gün hazırlanmaya başlıyor ve kargolanıyor.

  Cuma günü 14:00'dan sonra ve hafta sonu verilen tüm siparişleri ise Pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz.

  Kargo firmasının teslim süresi lokasyona göre 1 ila 4 gün sürebiliyor. Aşağıdaki linkten kargonuzun bulunduğunuz yere kaç günde teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.

  www.araskargo.com.tr

 • Kargo ücetli mi?

  100 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmaz. Kapıda Ödeme şeklinde yapılan alışverilerinizde 100TL üzeri de olsa kapıda ödeme tahsilat ücreti alınır.

 • Bayilik şartlarınız nelerdir? Avantajları var mıdır?

  Elbette güzellik salonu, kuaför, market ve evden çalışan home-ofislere aylık kotalarını doldurmak kaydıyla bir miktar daha güzellik yapıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.