Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 841 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

Cildimiz kuşkusuz en fazla göze çarpan ve eleştiri alan bizi tanımlayan bir vitrin… Cilt bakımı ise güzelliğimizin olmazsa olmazlarından olması sebebiyle olmadan olmuyor :)

Peki bu kadar önemli olan cilt bakımını doğru yapabiliyor muyuz yoksa havanda su mu dövüyoruz? 

Cilt Bakımı Ürünleri

Temizleyiciler, serumlar, ampuller, tonikler, sabunlar, nemlendiriciler, yaşlanma karşıtı ürünler, göz kremleri, güneş koruyucular, gece kremi, gündüz kremi, kış bakımı, yaz bakımı, jeller, sütler, köpükler! Ne kadar fazla ürün çeşidi var değil mi? Fakat endişe etmeyin, işin ilmini bilen kadınlar ışıltılarıyla göz kamaştırıyor. Çevrenizde hayranlıkla (bazen de kıskançlıkla:)) izlediğiniz ışıltılı cilt tipine sahip insanlar bu işi iyi biliyor olabilirler.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var; cildin canlı ve genç görünmesini sağlayan ana etken cildin bağ dokusudur. Bu dokuyu ayakta tutan iki protein ise kolajen ve elastin. Bunu bilmeyerek yaptığınız tüm işlemler kozmetik üreticilerini zengin etmekten başka bir işe yaramaz.

Cilt Bakımı Ürünleri Fiyatları

Cilt bakım ürünlerinin fiyatları markasına, içeriğine ve hacmine göre çok fazla değişiklik göstermektedir. Fakat sağlıklı ve pürüzsüz cilde kavuşmak yada cilt güzelliğini korumak için kullanılan bu ürünler cildinizin geleceğine yatırım olarak görülmelidir. Kozmetik ve dermo-kozmetik ürünleri bilinçli bir şekilde, gelişi güzel kullanmamak hem cilt sağlığımızı hemde bütçemizi korumak için önemlidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.